Hakkımızda

Hakkımızda

    Novivac Makine  kuruluş yılı 1985 den günümüze,  gelişim ve ürün çeşitliliğini arttırarak günümüze ulaşır. Pişirme fırını , vakum makinaları,  MAP kase ambalajlama makineleri, dilimleme makineleri  imalatları ana failiyet konuları olup Aynı zamanda uzmanlaştığımız imalat branşlarımızdır. Novivac makine her zaman müşteri güven vememnuniyetini ön planda tutan bir yönetim anlayışını uygulamaktadır . Makinelerimiz Sakarya ilinde işletmemize ait arazide bulunan fabrikamızda uluslararası kalite standartlarını karşılayacak şekilde  imalatları gerçekleştirmektedir. Türkiye ve Dünya genelinde 4000 i geçkin makinemiz siz değerli müşterilerimize başarı ile hizmet vermektedir. Kendi imal ettiğimiz makineler dışında da tüm müşterilerimize teknik destek, yedek parça, tamir, bakım hizmetlerini vermekteyiz. ARGE çalışmaları ve teknolojik yenilikler ile üretim süreçlerimizi sürekli sizler ile geliştirmekteyiz.

Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimiz  için en uygun çözümleri üretip  en iyi servisi   sağlamak ve müşteri merkezli farklı ve çok özel bir konsept geliştirmek

Vizyonumuz

Müşteri güven ve memnuniyetinin merkez olduğu gelişim odaklı tasarım ve çözümleri üretmek ve dünya çapında bir marka ve alanında ise lider olabilmek Novivac makine ve çalışanları olarak vizyonumuzdur.

 

Novivac Makine San.Tic.Ltd.Şti. © 2018
Greensoft